Username: 
  Password: 

Team Schedules - 14U GIRLS RIAS
       



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A6 : LSA Dominos - U14G5505555555045 31  18  0 0
 A15 : SSA Coweta Rec - GR14U Moss5555055555045 21  11  0 0
 A8 : Maples Crushers QP5550555 55040 22  5  0 0
 A4 : IAFC 14UG Arieh/Fowlkes5255505055037 18  11  0 0
 A5 : Jackson FC0555550 55035 17  10  0 0
 A14 : SSA Coweta Rec - GR14U Holland5505550055035 11  16  0 0
 A23 : LC Avalanche Attack- GR14U5250555500032 8  17  0 0
 A12 : Sanchez Lightning MN5505025500027 8  15  0 0
 A19 : TYSA U14 Girls505050055 025 -2  23  0 0
 A13 : SSA Coweta Rec - GR14U Head525005 005022 10  13  0 0
 A16 : TH-07 Red  55   55 020 10  6  0 0
 A18 : TH-08 Red0  2  5255019 2  8  0 0
 A21 : Wheeler Wildcats MN  25 50 5 017 5  8  0 0
 A25 : All-In Futbol Club Bobcats 555 0 0xx015 4  10  0 0
 A22 : ASC 14U Girls0  500  55015 -4  26  0 0
 A3 : IAFC 14UG Amato/Brace00  5 52  012 -1  7  0 0
 A10 : Padilla Mad Hatters JJB05050 00  010 -5  25  0 0
 A17 : TH-08 Green  2  502 009 -5  8  0 0
 A7 : LSA Pumas - U14G500000000005 -20  35  0 0
 A20 : U14G PIKE LADY STARS000500000005 -23  35  0 0
 A2 : HCSA U14G Hamrick000000 50005 -26  46  0 0
 A1 : CSA Stars 000  0 0000 -15  22  0 0
 A11 : PSA U14G0 0000  0 00 -19  24  0 0
 A9 : Norway Smyrna0  000  0000 -22  39  0 0
 A24 : Villa Rica U14 Girls0000 -45 0-40-3 -25  40  0 0

Bracket - Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676858  Allen Creek  09:00 AM  3 A6 vs A10LSA Dominos - U14G 12 vs.Padilla Mad Hatters JJB3
 676860  Riverline Park--NTH  09:00 AM  4 A9 vs A12Norway Smyrna 0 vs.Sanchez Lightning MN10
 676852  TYSA Henderson Park  11:00 AM  6 A19 vs A22TYSA U14 Girls 4 vs.ASC 14U Girls2
 676853  North Mount Carmel Park  11:00 AM  03 A2 vs A23HCSA U14G Hamrick 0 vs.LC Avalanche Attack- GR14U3
 676855  Fullerville  12:00 PM  10 A24 vs A14Villa Rica U14 Girls 2 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Holland6
 676857  Daughtry Park  12:45 PM  1 A5 vs A15Jackson FC 2 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Moss4
 676850  Barrow Co. Soccer Park  02:00 PM  6 A11 vs A7PSA U14G 0 vs.LSA Pumas - U14G4
 676859  Noonday Park  02:30 PM  10 A8 vs A18Maples Crushers QP 4 vs.TH-08 Red1
 676854  Metro North Pk  03:00 PM  3 A21 vs A16Wheeler Wildcats MN   vs.TH-07 Red 
 676849  Badger Creek Complex  04:30 PM  5 A1 vs A17CSA Stars   vs.TH-08 Green 
 676851  Whitlock  05:00 PM  10 A13 vs A20SSA Coweta Rec - GR14U Head 3 vs.U14G PIKE LADY STARS0

Bracket - Sunday, September 13, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676864  Tophat Soccer Club  01:00 PM  1 A16 vs A17TH-07 Red   vs.TH-08 Green 
 676868  Arizona Avenue  01:00 PM  3 A3 vs A6IAFC 14UG Amato/Brace 0 vs.LSA Dominos - U14G3
 676869  UQP  01:00 PM  01 A8 vs A24Maples Crushers QP 9 vs.Villa Rica U14 Girls1
 676865  Pike County  01:30 PM  #1 A20 vs A14U14G PIKE LADY STARS 1 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Holland4
 676867  West Jackson MS  02:00 PM  1 A22 vs A25ASC 14U Girls   vs.All-In Futbol Club Bobcats 
 676861  Badger Creek Complex  03:00 PM  10 A1 vs A10CSA Stars 2 vs.Padilla Mad Hatters JJB6
 676862  Metro North Pk  03:00 PM  3 A12 vs A19Sanchez Lightning MN 5 vs.TYSA U14 Girls1
 676863  Whitlock  03:00 PM  10 A13 vs A23SSA Coweta Rec - GR14U Head 2 vs.LC Avalanche Attack- GR14U2
 676866  Metro North Pk  04:30 PM  3 A21 vs A18Wheeler Wildcats MN   vs.TH-08 Red 

Bracket - Saturday, September 19, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676876  TBD   --    --  A22 vs A11ASC 14U Girls   vs.PSA U14G 
 676874  North Mount Carmel Park  09:00 AM  02 A2 vs A15HCSA U14G Hamrick 0 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Moss13
 676877  HC John Walker Soccer Complex  10:00 AM  9 A23 vs A14LC Avalanche Attack- GR14U 4 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Holland0
 676872  Tophat Soccer Club  12:00 PM  1 A16 vs A12TH-07 Red 6 vs.Sanchez Lightning MN4
 676875  Pike County  12:30 PM  #1 A20 vs A5U14G PIKE LADY STARS 0 vs.Jackson FC2
 676873  Tophat Soccer Club  02:00 PM  1 A17 vs A21TH-08 Green 1 vs.Wheeler Wildcats MN1
 676880  Allen Creek  03:00 PM  1 A7 vs A19LSA Pumas - U14G 2 vs.TYSA U14 Girls4
 676878  Arizona Avenue  05:30 PM  2 A3 vs A8IAFC 14UG Amato/Brace 0 vs.Maples Crushers QP2
 676871  Northgate HS  07:00 PM  1 A13 vs A24SSA Coweta Rec - GR14U Head 7 vs.Villa Rica U14 Girls0

Bracket - Sunday, September 20, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676885  UQP  01:00 PM  01 A8 vs A16Maples Crushers QP 2 vs.TH-07 Red3
 676882  Northgate HS  03:00 PM  1 A15 vs A13SSA Coweta Rec - GR14U Moss 3 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Head2
 676883  Tophat Soccer Club  03:00 PM  1 A17 vs A18TH-08 Green   vs.TH-08 Red 
 676884  Metro North Pk  03:00 PM  3 A21 vs A19Wheeler Wildcats MN 2 vs.TYSA U14 Girls0
 676879  Arizona Avenue  05:00 PM  2 A4 vs A6IAFC 14UG Arieh/Fowlkes 6 vs.LSA Dominos - U14G5

Bracket - Saturday, September 26, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676886  Whitlock  09:00 AM  10 A14 vs A13SSA Coweta Rec - GR14U Holland 2 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Head1
 676894  Riverline Park--NTH  09:00 AM  1 A9 vs A17Norway Smyrna   vs.TH-08 Green 
 676889  North Mount Carmel Park  11:00 AM  04 A2 vs A20HCSA U14G Hamrick 0 vs.U14G PIKE LADY STARS2
 676892  Daughtry Park  11:45 AM  1 A5 vs A23Jackson FC 6 vs.LC Avalanche Attack- GR14U1
 676888  Henderson Park / Livsey Field  01:00 PM  6 A19 vs A11TYSA U14 Girls 2 vs.PSA U14G1
 676890  Fullerville  01:00 PM  10 A24 vs A15Villa Rica U14 Girls 0 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Moss3
 676887  Tophat Soccer Club  03:00 PM  1 A16 vs A3TH-07 Red   vs.IAFC 14UG Amato/Brace 
 676891  Arizona Avenue  07:00 PM  2 A4 vs A18IAFC 14UG Arieh/Fowlkes 1 vs.TH-08 Red1

Bracket - Sunday, September 27, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676896  Arizona Avenue  11:30 AM  1 A4 vs A2IAFC 14UG Arieh/Fowlkes 9 vs.HCSA U14G Hamrick0
 676897  Daughtry Park  02:00 PM  1 A5 vs A11Jackson FC 3 vs.PSA U14G0
 676895  Tophat Soccer Club  03:00 PM  1 A18 vs A9TH-08 Red   vs.Norway Smyrna 

Bracket - Saturday, October 03, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676899  Whitlock  09:00 AM  11 A15 vs A14SSA Coweta Rec - GR14U Moss 1 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Holland2
 676900  Tophat Soccer Club  10:00 AM  1 A17 vs A7TH-08 Green 2 vs.LSA Pumas - U14G1
 676903  North Mount Carmel Park  11:00 AM  02 A2 vs A5HCSA U14G Hamrick 0 vs.Jackson FC2
 676901  Tophat Soccer Club  12:00 PM  1 A18 vs A16TH-08 Red   vs.TH-07 Red 
 676905  Fullerville  01:00 PM  10 A24 vs A3Villa Rica U14 Girls   vs.IAFC 14UG Amato/Brace 
 676898  Badger Creek Complex  03:00 PM  5 A1 vs A22CSA Stars 1 vs.ASC 14U Girls3
 676902  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A19 vs A4TYSA U14 Girls 0 vs.IAFC 14UG Arieh/Fowlkes3

Bracket - Sunday, October 04, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 692563  E.E. Robinson Park  02:45 PM  1 A25 vs A7All-In Futbol Club Bobcats 2 vs.LSA Pumas - U14G1
 676907  Whitlock  03:00 PM  11 A14 vs A20SSA Coweta Rec - GR14U Holland 8 vs.U14G PIKE LADY STARS0
 676909  West Jackson MS  04:00 PM  1 A22 vs A6ASC 14U Girls 1 vs.LSA Dominos - U14G9
 676908  Whitlock  05:00 PM  11 A15 vs A1SSA Coweta Rec - GR14U Moss 7 vs.CSA Stars1

Bracket - Saturday, October 10, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676914  Arizona Avenue  08:30 AM  1 A3 vs A7IAFC 14UG Amato/Brace 3 vs.LSA Pumas - U14G0
 676913  Fullerville  10:00 AM  10 A24 vs A12Villa Rica U14 Girls
Forfeited Game
 0 vs.Sanchez Lightning MN4F
 676916  Daughtry Park  11:00 AM  1 A5 vs A20Jackson FC 6 vs.U14G PIKE LADY STARS0
 676912  HC John Walker Soccer Complex  01:30 PM  9 A23 vs A2LC Avalanche Attack- GR14U 7 vs.HCSA U14G Hamrick0
 676911  Metro North Pk  03:00 PM  1 A21 vs A1Wheeler Wildcats MN   vs.CSA Stars 

Bracket - Sunday, October 11, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676920  HC John Walker Soccer Complex  02:00 PM  9 A23 vs A20LC Avalanche Attack- GR14U 4 vs.U14G PIKE LADY STARS1

Bracket - Saturday, October 17, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676931  UQP  09:00 AM  01 A8 vs A17Maples Crushers QP 4 vs.TH-08 Green0
 676932  Riverline Park--NTH  09:00 AM  1 A9 vs A24Norway Smyrna 2 vs.Villa Rica U14 Girls4
 676928  Arizona Avenue  10:00 AM  1 A3 vs A2IAFC 14UG Amato/Brace   vs.HCSA U14G Hamrick 
 676922  UQP  10:30 AM  01 A10 vs A18Padilla Mad Hatters JJB 1 vs.TH-08 Red2
 676893  Allen Creek  11:00 AM  2 A6 vs A7LSA Dominos - U14G 7 vs.LSA Pumas - U14G3
 676923  Metro North Pk  12:00 PM  4 A12 vs A21Sanchez Lightning MN 1 vs.Wheeler Wildcats MN4
 676926  Tophat Soccer Club  12:00 PM  1 A16 vs A1TH-07 Red   vs.CSA Stars 
 676925  Whitlock  01:00 PM  10 A15 vs A5SSA Coweta Rec - GR14U Moss 4 vs.Jackson FC2
 676930  Gary Pirkle  01:00 PM  2 A25 vs A11All-In Futbol Club Bobcats 4 vs.PSA U14G0
 676927  West Jackson MS  02:30 PM  1 A22 vs A4ASC 14U Girls 0 vs.IAFC 14UG Arieh/Fowlkes8
 676924  Whitlock  05:00 PM  10 A13 vs A14SSA Coweta Rec - GR14U Head 5 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Holland1

Bracket - Sunday, October 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676953  Metro North Park  09:00 AM  4 A21 vs A8Wheeler Wildcats MN 0 vs.Maples Crushers QP6
 676856  Arizona Avenue  10:00 AM  2 A3 vs A4IAFC 14UG Amato/Brace 2 vs.IAFC 14UG Arieh/Fowlkes1
 692564  Allen Creek  01:00 PM  3 A7 vs A25LSA Pumas - U14G 0 vs.All-In Futbol Club Bobcats4
 676870  UQP  03:00 PM  01 A10 vs A9Padilla Mad Hatters JJB 6 vs.Norway Smyrna0
 676929  Allen Creek  03:00 PM  3 A6 vs A19LSA Dominos - U14G 7 vs.TYSA U14 Girls1

Bracket - Saturday, October 24, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676936  Tophat Soccer Club  10:00 AM  1 A16 vs A9TH-07 Red 6 vs.Norway Smyrna0
 676906  Allen Creek  11:00 AM  3 A6 vs A11LSA Dominos - U14G 6 vs.PSA U14G0
 676937  Tophat Soccer Club  12:00 PM  1 A17 vs A12TH-08 Green 0 vs.Sanchez Lightning MN0
 676935  Whitlock  01:00 PM  10 A14 vs A15SSA Coweta Rec - GR14U Holland 0 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Moss1
 676944  Allen Creek  01:00 PM  3 A7 vs A4LSA Pumas - U14G 0 vs.IAFC 14UG Arieh/Fowlkes4
 676933  Badger Creek Complex  01:30 PM  10 A1 vs A8CSA Stars 0 vs.Maples Crushers QP2
 676938  Tophat Soccer Club  02:00 PM  1 A18 vs A3TH-08 Red 1 vs.IAFC 14UG Amato/Brace1
 676934  Barrow Co. Soccer Park  03:00 PM  6 A11 vs A21PSA U14G   vs.Wheeler Wildcats MN 
 676939  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A19 vs A10TYSA U14 Girls 3 vs.Padilla Mad Hatters JJB1
 676940  Pike County  05:00 PM  #1 A20 vs A2U14G PIKE LADY STARS 1 vs.HCSA U14G Hamrick2
 676942  Fullerville  05:00 PM  10 A24 vs A13Villa Rica U14 Girls   vs.SSA Coweta Rec - GR14U Head 
 676943  E.E. Robinson Park  06:30 PM  1 A25 vs A22All-In Futbol Club Bobcats   vs.ASC 14U Girls 

Bracket - Sunday, October 25, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676921  Riverline Park--NTH  11:30 AM  1 A9 vs A8Norway Smyrna   vs.Maples Crushers QP 
 676904  HC John Walker Soccer Complex  03:00 PM  9 A23 vs A13LC Avalanche Attack- GR14U 2 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Head0
 692565  Allen Creek  03:00 PM  2 A6 vs A25LSA Dominos - U14G 7 vs.All-In Futbol Club Bobcats1

Bracket - Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676955  Arizona Avenue  08:30 AM  1 A4 vs A16IAFC 14UG Arieh/Fowlkes 0 vs.TH-07 Red3
 676948  Central Park  09:00 AM  8 A13 vs A15SSA Coweta Rec - GR14U Head 2 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Moss3
 676956  Allen Creek  09:00 AM  2 A7 vs A6LSA Pumas - U14G 2 vs.LSA Dominos - U14G6
 676951  North Mount Carmel Park  11:00 AM  03 A2 vs A19HCSA U14G Hamrick 0 vs.TYSA U14 Girls4
 676952  Pike County  11:00 AM  #1 A20 vs A23U14G PIKE LADY STARS 1 vs.LC Avalanche Attack- GR14U2
 676945  Badger Creek Complex  12:00 PM  5 A1 vs A9CSA Stars   vs.Norway Smyrna 
 676954  West Jackson MS  12:00 PM  1 A22 vs A3ASC 14U Girls   vs.IAFC 14UG Amato/Brace 
 676949  Central Park  03:00 PM  8 A14 vs A24SSA Coweta Rec - GR14U Holland 5 vs.Villa Rica U14 Girls0
 676946  UQP  03:30 PM  01 A10 vs A17Padilla Mad Hatters JJB   vs.TH-08 Green 
 676947  Barrow Co. Soccer Park  04:00 PM  6 A11 vs A5PSA U14G   vs.Jackson FC 

Bracket - Sunday, November 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676917  UQP  11:00 AM  01 A8 vs A10Maples Crushers QP 2 vs.Padilla Mad Hatters JJB0
 676910  Barrow Co. Soccer Park  02:30 PM  6 A11 vs A22PSA U14G 2 vs.ASC 14U Girls5
 676919  Metro North Park  03:00 PM  3 A12 vs A1Sanchez Lightning MN 1 vs.CSA Stars0

Bracket - Friday, November 06, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676881  Noonday  07:00 PM  2 A12 vs A10Sanchez Lightning MN 4 vs.Padilla Mad Hatters JJB0

Bracket - Saturday, November 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676964  Henderson Park / Livsey Field  09:00 AM  6 A19 vs A3TYSA U14 Girls   vs.IAFC 14UG Amato/Brace 
 676968  Riverline Park--NTH  09:00 AM  1 A9 vs A21Norway Smyrna 0 vs.Wheeler Wildcats MN4
 676958  Barrow Co. Soccer Park  10:00 AM  12 A11 vs A25PSA U14G   vs.All-In Futbol Club Bobcats 
 676962  Tophat Soccer Club  10:00 AM  1 A17 vs A4TH-08 Green 0 vs.IAFC 14UG Arieh/Fowlkes2
 676957  Noonday Park  10:30 AM  11 A10 vs A16Padilla Mad Hatters JJB   vs.TH-07 Red 
 676960  Whitlock  11:00 AM  10 A14 vs A23SSA Coweta Rec - GR14U Holland 4 vs.LC Avalanche Attack- GR14U1
 676967  Allen Creek  11:00 AM  3 A7 vs A22LSA Pumas - U14G 2 vs.ASC 14U Girls3
 676959  Noonday Park  12:00 PM  11 A12 vs A8Sanchez Lightning MN 0 vs.Maples Crushers QP2
 676963  Tophat Soccer Club  12:00 PM  1 A18 vs A1TH-08 Red 3 vs.CSA Stars1
 676966  Daughtry Park  12:45 PM  1 A5 vs A2Jackson FC 5 vs.HCSA U14G Hamrick0
 676961  Whitlock  03:00 PM  10 A15 vs A24SSA Coweta Rec - GR14U Moss 4F vs.Villa Rica U14 Girls
Forfeited Game
0
 676965  Pike County  03:00 PM  #1 A20 vs A13U14G PIKE LADY STARS 0 vs.SSA Coweta Rec - GR14U Head4

Bracket - Sunday, November 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676918  Noonday  11:00 AM  3 A10 vs A21Padilla Mad Hatters JJB   vs.Wheeler Wildcats MN 
 676915  Riverline Park--NTH  11:30 AM  1 A9 vs A4Norway Smyrna 0 vs.IAFC 14UG Arieh/Fowlkes9
 676950  Tophat Soccer Club  01:00 PM  1 A18 vs A12TH-08 Red 2 vs.Sanchez Lightning MN0
 692566  E.E. Robinson Park  01:00 PM  1 A25 vs A6All-In Futbol Club Bobcats 1 vs.LSA Dominos - U14G2
 676941  HC John Walker Soccer Complex  02:00 PM  9 A23 vs A5LC Avalanche Attack- GR14U 1 vs.Jackson FC3