Username: 
  Password: 

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
14U Boys NL
Date: 8/30,9/13,10/24,11/1,11/29
Venue: Anthony Center Soccer Complex
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Boys NL
Date: 8/29,8/30,9/12,9/13,9/20,10/3,10/11,10/23,10/25,11/1,11/21,11/22,11/28,12/12
Venue: Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Boys NL
Date: 8/29,9/13,9/19,9/20,10/24,10/25,10/31,11/1,11/15,11/28,11/29,12/12
Venue: TBD
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Boys NL
Date: 8/29,9/12,9/13,9/18,9/19,9/20,9/26,10/4,10/31,11/1,11/17,11/28,11/29
Venue: MOBA Academy
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
MOBA / PAC
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Chris Hunter Stadium
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Boys NL
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,10/10,10/24,10/31,11/1,11/21,11/22,11/28,11/29,12/8
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19/20U Boys NL
Date: 8/29,9/13,9/19,9/20,10/4,10/17,10/18,10/25,10/31,11/1,11/29
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Chris Hunter Stadium
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Boys Pre GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/5,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,1/23,1/24,2/24,2/27,2/28,3/6,3/7
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Dunson Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Troup County Soccer Complex
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Campbell MS
Detail  Schedule
Durkan Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Boys GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/5,9/6,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/15,11/21
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Memorial Stadium
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic I
Date: 8/22,8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/21,12/13
Venue: Anthony Center Soccer Complex
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II North
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/5,9/6,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/23,10/25,11/1,11/7,11/8,11/14
Venue: Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
LakePoint Sports Center
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II South
Date: 8/29,9/5,9/6,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,11/7,11/8,11/14,11/15,11/19,11/21
Venue: Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Boys GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/5,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic I
Date: 8/22,8/29,8/30,9/5,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/25,10/27,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic II
Date: 8/22,8/23,8/29,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
Morgan County Soccer Complex
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Eastside Baptist Church
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
LakePoint Sports Center
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Noonday Park - CASL
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III North
Date: 8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Eagles Soccer Academy
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Callaway Stadium
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III South
Date: 8/29,9/12,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15
Venue: Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Jenifer Ross County Soccer Complex
Detail  Schedule
Thomasville City School
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Camden County Soccer Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Boys GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Anthony Center Soccer Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Memorial Stadium
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic I
Date: 8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/28,11/29,12/5
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic II
Date: 8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/4,10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/21,11/22
Venue: PAC
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Dublin
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Boys GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/5,9/6,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/7,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Apalachee HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic I
Date: 8/22,8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/12,11/14,11/15
Venue: MOBA Academy
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Thomasville City School
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic II/III North
Date: 8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/19
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic II/III South
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/3,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/17,10/18,10/24,10/25,10/26,10/31,11/3,11/7,11/14,11/15
Venue: Tyus Park
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Eastside Baptist Church
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Memorial Stadium
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Boys GPL
Date: 8/22,8/23,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/27,10/3,10/15,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/15
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic I
Date: 8/29,8/30,9/5,9/12,9/13,9/19,9/26,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
New Hope Church Stockbridge
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic II/III North
Date: 8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic II/III South
Date: 8/29,8/30,9/12,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7
Venue: CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U/19U Boys GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/6,9/12,9/13,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/15
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Morgan County Soccer Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic I
Date: 8/22,8/29,8/30,9/5,9/6,9/12,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Elan
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Apalachee HS
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic II
Date: 8/22,8/29,8/30,9/5,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8
Venue: Briscoe Park
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Apalachee HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic I
Date: 8/22,8/29,8/30,9/5,9/6,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,12/12
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Morgan County Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
New Hope Church Stockbridge
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic II
Date: 8/22,8/23,8/29,9/5,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15
Venue: Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Girls NL
Date: 8/29,9/5,9/20,11/7,11/8
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Jenifer Ross County Soccer Complex
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Girls NL
Date: 8/30,9/12,9/13,10/24,10/25
Venue: TBD
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Girls NL
Date: 9/12,9/13,10/24,10/31,11/1
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Girls NL
Date: 8/30,9/13,11/1
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Girls NL
Date: 8/23,9/12,9/13,10/18
Venue: TBD
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19/20U Girls NL
Date: 8/30,9/5,10/3,10/4,10/24,10/31
Venue: Jenifer Ross County Soccer Complex
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Neville Soccer Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Girls Pre GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/26,10/3,10/4,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
LakePoint Sports Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Girls GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena A
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/5,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/24,10/25,10/30,10/31,11/1,11/7,11/8
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
LakePoint Sports Center
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Girls GPL
Date: 8/22,8/23,8/30,9/10,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8
Venue: North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena A
Date: 8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/27,10/3,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/5,11/7,11/8,11/12,11/14,12/12
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
LakePoint Sports Center
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena B
Date: 8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Girls GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/30,10/31,11/1,11/7,11/8,11/18,12/6
Venue: North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena A
Date: 8/29,8/30,9/12,9/13,9/20,9/26,10/3,10/4,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/30,10/31,11/1,11/7,11/8,11/13,11/14,11/15
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Girls GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/5,9/12,9/13,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/24,10/25,11/8,11/15
Venue: North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena A
Date: 8/22,8/29,8/30,9/5,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/17,10/18,10/24,11/1,11/7,11/14
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena B
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/5,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14
Venue: Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U/18U Girls GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/27,10/3,10/4,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/8,11/15,11/20
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
Lovejoy soccer complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U/18U Athena A
Date: 8/22,8/23,8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/11,10/17,10/18,10/24,10/28,10/31,11/1,11/8,11/15,11/22,12/5
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U/19U Athena B Orange
Date: 8/22,8/29,8/30,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14
Venue: East Carrollton Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U/19U Athena B White
Date: 8/29,9/6,9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/17,10/18,10/31,11/1,11/8,11/14,11/19,11/22
Venue: McCurry Park
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Arlington Christian School
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Dublin
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Girls GPL
Date: 8/22,8/23,8/29,9/12,9/13,9/20,9/26,9/27,10/3,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/8,11/15,11/28
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Crisp Co. HS
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14
Venue: Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/23,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Elan
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
NG Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/1,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/22,10/24,10/25,10/31,11/1,11/5,11/6,11/7,11/8,11/9,11/14,11/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Towne Green
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
East Cobb YMCA
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Arlington Christian School
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19/20U BOYS RIAS
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/14,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
TYSA Henderson Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
East Cobb YMCA
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 9/12,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/4,11/6,11/7,11/8,11/14,11/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Hoschton
Detail  Schedule
NG Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/6,11/7,11/8
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
TYSA Henderson Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/15,10/17,10/18,10/22,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
North Atlanta HS
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19/20U GIRLS RIAS
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/3,11/7,11/8,11/14,11/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
East Cobb YMCA
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Mud Creek
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets