Team Schedules - 16U GIRLS RIAS
       


Rush Union Storm GU16 -- (0Y218-02RG6U-0002)

Bracket - Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686303  Mudcreek  12:30 PM  MC 3 A17 vs A15SSA Central 16U Girls-Coach Poor 2 vs.Rush Union Storm GU162

Bracket - Saturday, September 19, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686319  Stars Athletic Club  11:00 AM  2 A15 vs A13Rush Union Storm GU16 0 vs.Marjoram Cougars MN2

Bracket - Saturday, October 03, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686354  Badger Creek Complex  04:30 PM  5 A3 vs A15CSA Gazelles 4 vs.Rush Union Storm GU160

Bracket - Sunday, October 04, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686337  Noonday Park  03:00 PM  12 A19 vs A15SSA Kennesaw 16UG-Blaze Nguyen 4 vs.Rush Union Storm GU161

Bracket - Saturday, October 17, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686382  Stars Athletic Club  12:00 PM  4 A15 vs A1Rush Union Storm GU16 1 vs.Bozocea Raiders MN0

Bracket - Saturday, October 24, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686391  Allen Creek  03:00 PM  2 A12 vs A15LSA FC Wildcats - U16G 6 vs.Rush Union Storm GU163

Bracket - Sunday, October 25, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686363  Stars Athletic Club  03:30 PM  2 A15 vs A6Rush Union Storm GU16   vs.Franklin Count - GR16U 

Bracket - Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686406  Braly  12:30 PM  5 A20 vs A15SSA Paulding G16u Dallas FC 1 vs.Rush Union Storm GU163

Bracket - Sunday, November 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686375  Stars Athletic Club  02:00 PM  4 A15 vs A4Rush Union Storm GU16 2 vs.CSA United1

Bracket - Saturday, November 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686416  Stars Athletic Club  12:00 PM  4 A15 vs A16Rush Union Storm GU16 2 vs.SSA cartersville 16U Girls-Glasglow -Coach Abonza2