Team Schedules - 17U Boys GPL
       


Lake Country United 04 Elite - GPL -- (0Y280-88CB7U-0005)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket - Saturday, August 22, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620346  North Mount Carmel Park  10:00 AM  06 11 vs 16IAFC 04 Boys Elite 0 vs.Lake Country United 04 Elite - GPL1

Bracket - Sunday, August 23, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620340  TBD   --    --  16 vs 12Lake Country United 04 Elite - GPL 4F vs.LSA 04B Gold - GPL
Forfeited Game
0

Bracket - Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620333  Poole Recreation Center  05:30 PM  1 16 vs 15Lake Country United 04 Elite - GPL 1 vs.OconeeFC 17U Boys - GPL2

Bracket - Sunday, September 20, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620351  Badger Creek Complex  12:00 PM  3 18 vs 16Georgia Impact SC 04B Elite - GPL 0 vs.Lake Country United 04 Elite - GPL4

Bracket - Sunday, September 27, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620801  Crisp Co. HS  03:00 PM  1 14 vs 16UFA South Georgia 04B Premier - GPL 3 vs.Lake Country United 04 Elite - GPL2

Bracket - Sunday, October 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620343  Poole Recreation Center  01:30 PM  1 16 vs 14Lake Country United 04 Elite - GPL 0 vs.UFA South Georgia 04B Premier - GPL1

Bracket - Saturday, October 24, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620807  Oconee Veterans Park  07:00 PM  A 15 vs 16OconeeFC 17U Boys - GPL 3 vs.Lake Country United 04 Elite - GPL2

Bracket - Sunday, November 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620356  Hubert Park  04:00 PM  4 13 vs 16MAYS Striker 04B Elite - GPL 2 vs.Lake Country United 04 Elite - GPL1

Bracket - Sunday, November 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620337  Poole Recreation Center  01:00 PM  1 16 vs 17Lake Country United 04 Elite - GPL 2 vs.LEGION FC 2004 - GPL3