Username: 
  Password: 

Team Schedules - 12U Boys Pre GPL
Flight Notice:

Top 8 teams in the standings will be placed in Pre-GPL Group A in spring 2021.

All other teams will be placed in Pre-GPL Group B in spring 2021.

Georgia Impact has withdrawn and forfeited its 2021 matches.

Pending matches below:

  • may be scheduled to be played sooner at both teams consent.
  • will not be rescheduled for a later date. If not played due to rainout or any extenuating circumstances, the final ranking order for spring placement shall be determined on points per game average.
       


MAYS Striker - B12U - Premier -- (0Y152-01AB2U-4667)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket - Saturday, August 22, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603837  Badger Creek Complex  12:00 PM  7 A4 vs A13GA Alliance FC 2009 Boys 13 vs.MAYS Striker - B12U - Premier1

Bracket - Sunday, August 23, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603845  Badger Creek Complex  12:00 PM  7 A13 vs A5MAYS Striker - B12U - Premier 0 vs.IAFC 09 Boys Elite13

Bracket - Saturday, September 05, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603860  Hubert Park  10:00 AM  3B M A13 vs A7MAYS Striker - B12U - Premier 2 vs.NGSA UMA Legends 2009 Elite - B12U9

Bracket - Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603867  CYSA  01:00 PM  10 A8 vs A13CFC Red Star - B12U 13 vs.MAYS Striker - B12U - Premier1

Bracket - Sunday, September 13, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603852  Windsor Parkway Sports Complex  01:00 PM  4 A6 vs A13MAYS Buckhead 09B Blue - B12U 7 vs.MAYS Striker - B12U - Premier0

Bracket - Sunday, September 20, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603882  MOBA Academy  10:00 AM  2a A10 vs A13MOBA-09 Boys 4 vs.MAYS Striker - B12U - Premier0

Bracket - Saturday, October 10, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603897  MOBA Academy  02:30 PM  2a A12 vs A13TASA United FC 09 - B11U 5 vs.MAYS Striker - B12U - Premier1

Bracket - Sunday, October 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603890  Hubert Park  01:00 PM  3B M A13 vs A11MAYS Striker - B12U - Premier 4 vs.DDYSC 09 Boys Elite2

Bracket - Saturday, October 24, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603911  Hubert Park  11:00 AM  3B M A13 vs A14MAYS Striker - B12U - Premier 0 vs.NGSA 2009 Calhoun Elite - B12U3

Bracket - Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603918  James Brown Pk - Dalton  03:00 PM  1 A15 vs A13NGSA 2009 Dalton Elite - B12U 8 vs.MAYS Striker - B12U - Premier0

Bracket - Sunday, November 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603875  Hubert Park  11:00 AM  1B M A13 vs A9MAYS Striker - B12U - Premier 1 vs.Savannah United 09B Premier/Pre_ECNL5

Bracket - Saturday, November 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603919  Hubert Park  02:00 PM  2B M A13 vs A1MAYS Striker - B12U - Premier 1 vs.ATHENS UNITED 09 BOYS GOLD8

Bracket - Saturday, January 23, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603927  TBD   --    --  A2 vs A13Georgia Impact SC 09B
Forfeited Game
 0 vs.MAYS Striker - B12U - Premier4F

Bracket - Sunday, February 28, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 603935  Hubert Park  02:00 PM  3B M A13 vs A3MAYS Striker - B12U - Premier 2 vs.Georgia Storm 09B Elite4