Username: 
  Password: 

Team Schedules - 19/20U GIRLS RIAS
       



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A10 : LSC S Squared5555525   032 22  3  0 0
 A9 : LSC Red Thorns55502525  029 14  12  0 0
 A11 : PCFC - GR19U - Almon555255    027 15  6  2 0
 A7 : LSA Atletico - U19G255055    022 11  11  0 0
 A2 : Concorde Fire-Newtown United FC05500552  022 4  21  0 0
 A3 : CSA Dynamos 19UG55 05 5   020 10  9  0 0
 A13 : SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler5550000   015 -4  16  0 0
 A1 : Columbus SC Girls5500 0    010 0  22  0 0
 A8 : LSA Hotshots - U19G20005 2   09 -3  22  0 1
 A5 : Jackson United FC055-300    07 -7  25  1 2
 A15 : MAYS East Cobb - Tigers000 5     05 -4  16  0 0
 A14 : SSA Paulding G19u Mustangs00 05     05 -8  21  0 0
 A4 : CSA Lady Chiefs 19UG00000 5   05 -13  21  0 0
 A12 : Shockwaves MN5000 00   05 -17  35  0 0
 A6 : Lake Country United - Girls000000    00 -20  60  0 0

Bracket - Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676555  Daughtry Park  09:00 AM  1 A5 vs A9Jackson United FC 1 vs.LSC Red Thorns7
 676556  Allen Creek  11:00 AM  1 A8 vs A7LSA Hotshots - U19G 3 vs.LSA Atletico - U19G3
 676552  Mudcreek  12:30 PM  MC 4 A13 vs A4SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler 1 vs.CSA Lady Chiefs 19UG0
 676550  CYSA  04:15 PM  7 A1 vs A14Columbus SC Girls 5 vs.SSA Paulding G19u Mustangs0
 676551  PAC  05:00 PM  5 A10 vs A6LSC S Squared 19 vs.Lake Country United - Girls0
 676553  Custer Park  05:00 PM  UL A15 vs A12MAYS East Cobb - Tigers 2 vs.Shockwaves MN4
 676554  Badger Creek Complex  06:00 PM  5 A3 vs A2CSA Dynamos 19UG 4 vs.Concorde Fire-Newtown United FC3

Bracket - Sunday, September 13, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676557  Metro North Pk  11:00 AM  4 A12 vs A11Shockwaves MN 0 vs.PCFC - GR19U - Almon8
 676559  East Cobb YMCA  12:30 PM  1 A15 vs A3MAYS East Cobb - Tigers 1 vs.CSA Dynamos 19UG8
 676561  Poole Recreation Center  04:00 PM  1 A6 vs A1Lake Country United - Girls 0 vs.Columbus SC Girls6
 676560  Badger Creek Complex  04:30 PM  10 A4 vs A2CSA Lady Chiefs 19UG 2 vs.Concorde Fire-Newtown United FC6

Bracket - Saturday, September 19, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676566  Poole Recreation Center  09:00 AM  1 A6 vs A9Lake Country United - Girls 0 vs.LSC Red Thorns10
 676563  Mudcreek  10:30 AM  MC 4 A13 vs A15SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler 2 vs.MAYS East Cobb - Tigers1
 676567  Allen Creek  11:00 AM  3 A7 vs A12LSA Atletico - U19G 9 vs.Shockwaves MN1
 676564  Shakerag Park  02:30 PM  2 A2 vs A8Concorde Fire-Newtown United FC 4 vs.LSA Hotshots - U19G3
 676565  Daughtry Park  03:15 PM  1 A5 vs A1Jackson United FC 4 vs.Columbus SC Girls3
 676562  PAC  05:00 PM  5 A10 vs A14LSC S Squared 11 vs.SSA Paulding G19u Mustangs0

Bracket - Sunday, September 20, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676569  Shakerag Park  01:00 PM  2 A2 vs A11Concorde Fire-Newtown United FC 1 vs.PCFC - GR19U - Almon6
 676568  Mudcreek  03:00 PM  MC 4 A13 vs A12SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler 4 vs.Shockwaves MN1
 676570  PAC  05:00 PM  5 A9 vs A1LSC Red Thorns 3 vs.Columbus SC Girls0

Bracket - Saturday, September 26, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676572  Poole Recreation Center  10:00 AM  1 A6 vs A5Lake Country United - Girls 2 vs.Jackson United FC4
 676573  PAC  03:00 PM  5 A9 vs A10LSC Red Thorns 0 vs.LSC S Squared2
 676571  Shakerag Park  04:00 PM  2 A2 vs A7Concorde Fire-Newtown United FC 1 vs.LSA Atletico - U19G3

Bracket - Sunday, September 27, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676575  Allen Creek  03:00 PM  2 A7 vs A11LSA Atletico - U19G 1 vs.PCFC - GR19U - Almon2

Bracket - Saturday, October 03, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676578  Badger Creek Complex  09:00 AM  4 A3 vs A15CSA Dynamos 19UG   vs.MAYS East Cobb - Tigers 
 676579  Poole Recreation Center  09:00 AM  1 A6 vs A10Lake Country United - Girls 1 vs.LSC S Squared17
 676576  Braly  01:00 PM  4 A14 vs A1SSA Paulding G19u Mustangs   vs.Columbus SC Girls 
 676577  Shakerag Park  02:45 PM  2 A2 vs A4Concorde Fire-Newtown United FC 5 vs.CSA Lady Chiefs 19UG0
 676581  PAC  03:00 PM  5 A9 vs A5LSC Red Thorns 3 vs.Jackson United FC3
 676580  Allen Creek  05:00 PM  2 A7 vs A8LSA Atletico - U19G 6 vs.LSA Hotshots - U19G2

Bracket - Sunday, October 04, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676583  Custer Park  01:00 PM  UL A15 vs A4MAYS East Cobb - Tigers 5 vs.CSA Lady Chiefs 19UG2
 676585  Allen Creek  03:00 PM  2 A8 vs A11LSA Hotshots - U19G 4 vs.PCFC - GR19U - Almon4
 676584  Shakerag Park  04:45 PM  2 A2 vs A3Concorde Fire-Newtown United FC 2 vs.CSA Dynamos 19UG0

Bracket - Saturday, October 10, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676587  Mudcreek  08:30 AM  MC 2 A13 vs A3SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler 2 vs.CSA Dynamos 19UG5
 676589  Daughtry Park  09:00 AM  1 A5 vs A10Jackson United FC 0 vs.LSC S Squared8
 676590  Allen Creek  01:00 PM  3 A7 vs A4LSA Atletico - U19G 4 vs.CSA Lady Chiefs 19UG2
 676591  Allen Creek  03:00 PM  3 A8 vs A6LSA Hotshots - U19G 4 vs.Lake Country United - Girls2
 676588  Braly  05:00 PM  4 A14 vs A9SSA Paulding G19u Mustangs 3 vs.LSC Red Thorns4

Bracket - Sunday, October 11, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676593  Mudcreek  01:30 PM  MC 2 A13 vs A14SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler 1 vs.SSA Paulding G19u Mustangs2
 676592  Daughtry Park  02:00 PM  1 A5 vs A11Jackson United FC 0 vs.PCFC - GR19U - Almon2
 676594  Badger Creek Complex  03:00 PM  3 A3 vs A4CSA Dynamos 19UG   vs.CSA Lady Chiefs 19UG 
 676595  Allen Creek  03:00 PM  3 A8 vs A12LSA Hotshots - U19G   vs.Shockwaves MN 

Bracket - Saturday, October 17, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676599  Braly  09:00 AM  5 A14 vs A15SSA Paulding G19u Mustangs   vs.MAYS East Cobb - Tigers 
 676600  Badger Creek Complex  12:30 PM  3 A4 vs A13CSA Lady Chiefs 19UG 1 vs.SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler0
 676597  PAC  03:00 PM  5 A10 vs A9LSC S Squared 2 vs.LSC Red Thorns2
 676601  Allen Creek  03:00 PM  3 A8 vs A2LSA Hotshots - U19G 3 vs.Concorde Fire-Newtown United FC3
 676598  Metro North Pk  05:00 PM  1 A12 vs A3Shockwaves MN 1 vs.CSA Dynamos 19UG5

Bracket - Sunday, October 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676602  Metro North Pk  01:00 PM  4 A12 vs A11Shockwaves MN 0 vs.PCFC - GR19U - Almon7

Bracket - Saturday, October 24, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676609  PAC  09:00 AM  5 A9 vs A13LSC Red Thorns 6 vs.SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler1
 676603  CYSA  12:30 PM  4 A1 vs A10Columbus SC Girls 0 vs.LSC S Squared15
 676605  Noonday Park  05:00 PM  02 A12 vs A7Shockwaves MN   vs.LSA Atletico - U19G 
 676607  Badger Creek Complex  06:00 PM  5 A4 vs A15CSA Lady Chiefs 19UG   vs.MAYS East Cobb - Tigers 
 676608  Daughtry Park  06:00 PM  1 A5 vs A6Jackson United FC   vs.Lake Country United - Girls 

Bracket - Sunday, October 25, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676574  PAC  01:00 PM  5 A10 vs A1LSC S Squared   vs.Columbus SC Girls 
 676604  Allen Creek  01:00 PM  3 A8 vs A11LSA Hotshots - U19G   vs.PCFC - GR19U - Almon 
 676558  Braly  03:00 PM  21 A14 vs A13SSA Paulding G19u Mustangs   vs.SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler 

Bracket - Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676613  Badger Creek Complex  09:00 AM  10 A4 vs A3CSA Lady Chiefs 19UG   vs.CSA Dynamos 19UG 
 676611  Braly  10:30 AM  4 A14 vs A10SSA Paulding G19u Mustangs   vs.LSC S Squared 
 676614  Daughtry Park  11:15 AM  1 A5 vs A11Jackson United FC   vs.PCFC - GR19U - Almon 
 676610  Noonday Park  04:30 PM  10 A12 vs A8Shockwaves MN   vs.LSA Hotshots - U19G 
 676612  Custer Park  05:00 PM  UL A15 vs A13MAYS East Cobb - Tigers   vs.SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler 
 676615  Allen Creek  05:00 PM  3 A7 vs A2LSA Atletico - U19G   vs.Concorde Fire-Newtown United FC 
 676616  PAC  05:00 PM  5 A9 vs A6LSC Red Thorns   vs.Lake Country United - Girls 

Bracket - Sunday, November 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676606  Badger Creek Complex  10:30 AM  3 A3 vs A14CSA Dynamos 19UG   vs.SSA Paulding G19u Mustangs 
 676596  Daughtry Park  01:00 PM  1 A1 vs A5Columbus SC Girls   vs.Jackson United FC 
 676617  Allen Creek  01:00 PM  3 A7 vs A11LSA Atletico - U19G   vs.PCFC - GR19U - Almon 

Bracket - Tuesday, November 03, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676586  Noonday Park  07:00 PM  11 A12 vs A15Shockwaves MN   vs.MAYS East Cobb - Tigers 

Bracket - Saturday, November 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676622  Badger Creek Complex  08:30 AM  3 A3 vs A13CSA Dynamos 19UG   vs.SSA Central 19U Girls-Mustangs Wheeler 
 676619  PAC  09:00 AM  5 A10 vs A5LSC S Squared   vs.Jackson United FC 
 676623  Badger Creek Complex  10:15 AM  3 A4 vs A7CSA Lady Chiefs 19UG   vs.LSA Atletico - U19G 
 676624  Poole Recreation Center  12:00 PM  1 A6 vs A8Lake Country United - Girls   vs.LSA Hotshots - U19G 
 676618  CYSA  12:30 PM  4 A1 vs A9Columbus SC Girls   vs.LSC Red Thorns 
 676621  Custer Park  03:00 PM  UL A15 vs A14MAYS East Cobb - Tigers   vs.SSA Paulding G19u Mustangs 
 676620  Shakerag Park  03:15 PM  2 A2 vs A11Concorde Fire-Newtown United FC   vs.PCFC - GR19U - Almon 

Bracket - Saturday, November 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 676582  CYSA  01:00 PM  4 A1 vs A6Columbus SC Girls   vs.Lake Country United - Girls