Username: 
  Password: 

Team Schedules - 19U Classic I
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL 1


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- 1 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 13 : All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I55552025  029 12  15  7 0
 17 : MAYSA 2002 Boys - CL I255-25525  027 11  13  11 2
 110 : LEGION FC 01/02 ELITE - CL I550555-4   021 15  6  6 3
 15 : IAFC 02 Boys Premier - CL I35020522 CS  019 -1  16  10 1
 19 : Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL2-250505 3 018 5  15  7 2
 111 : Georgia Revolution U19 Elite - CL I5-2250025  017 -4  21  6 1
 16 : MAYS Striker - B19U - Elite - CL I52-20055 CS   015 2  13  4 1
 12 : All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I-200525-20  08 -4  15  7 2
 18 : Rapids FC 02B - CL I00000250  07 -17  38  7 0
 11 : AFC Lightning Landmark 02B - CL I5-2500-2    06 -6  17  4 2
 14 : Hinesville Soccer Association - B19 - CL I200000    02 -13  18  1 0

Bracket - Saturday, August 22, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 619988  Gary Pirkle  08:30 AM  1 12 vs 111All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I 0 vs.Georgia Revolution U19 Elite - CL I3
 619991  Rhodes Complex  02:00 PM  01 18 vs 15Rapids FC 02B - CL I 2 vs.IAFC 02 Boys Premier - CL I3
 619990  Arizona Avenue  02:00 PM  3 19 vs 14Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I 1 vs.Hinesville Soccer Association - B19 - CL I1

Bracket - Saturday, August 29, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 619994  Gary Pirkle  10:30 AM  1 13 vs 111All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I 5 vs.Georgia Revolution U19 Elite - CL I1
 619997  Tramore - CASL  12:00 PM  1 16 vs 18MAYS Striker - B19U - Elite - CL I 4 vs.Rapids FC 02B - CL I2
 619996  Arizona Avenue  01:00 PM  1 15 vs 19IAFC 02 Boys Premier - CL I 3 vs.Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I2
 619995  FPCA Field  02:00 PM  1 14 vs 110Hinesville Soccer Association - B19 - CL I 1 vs.LEGION FC 01/02 ELITE - CL I6

Bracket - Sunday, August 30, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 619992  Morgan County Soccer Complex  12:30 PM  1 17 vs 16MAYSA 2002 Boys - CL I 2 vs.MAYS Striker - B19U - Elite - CL I2
 619993  Gary Pirkle  03:15 PM  1 12 vs 11All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I 1 vs.AFC Lightning Landmark 02B - CL I2

Bracket - Saturday, September 05, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620000  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  9 110 vs 15LEGION FC 01/02 ELITE - CL I 4 vs.IAFC 02 Boys Premier - CL I0
 620002  Rhodes Complex  11:00 AM  01 18 vs 17Rapids FC 02B - CL I 2 vs.MAYSA 2002 Boys - CL I6
 620001  Arizona Avenue  01:00 PM  3 19 vs 16Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I 3 vs.MAYS Striker - B19U - Elite - CL I0
 619998  McCurry Park  05:00 PM  24 11 vs 13AFC Lightning Landmark 02B - CL I 2 vs.All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I4

Bracket - Sunday, September 06, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620025  Hubert Park  11:00 AM  4 16 vs 13MAYS Striker - B19U - Elite - CL I 1 vs.All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I3

Bracket - Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620005  Arizona Avenue  10:00 AM  1 15 vs 111IAFC 02 Boys Premier - CL I 4 vs.Georgia Revolution U19 Elite - CL I4
 620004  Gary Pirkle  11:00 AM  1 13 vs 12All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I 4 vs.All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I3
 620007  Morgan County Soccer Complex  06:00 PM  1 17 vs 19MAYSA 2002 Boys - CL I 3 vs.Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I1

Bracket - Sunday, September 13, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 619999  New Hope Church Stockbridge  01:00 PM  1 111 vs 14Georgia Revolution U19 Elite - CL I 3 vs.Hinesville Soccer Association - B19 - CL I1
 620011  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 110 vs 17LEGION FC 01/02 ELITE - CL I 0 vs.MAYSA 2002 Boys - CL I0

Bracket - Saturday, September 19, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620009  E.E. Robinson Park  01:30 PM  1 12 vs 14All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I 2 vs.Hinesville Soccer Association - B19 - CL I0
 620008  McCurry Park  05:00 PM  23 11 vs 15AFC Lightning Landmark 02B - CL I 2 vs.IAFC 02 Boys Premier - CL I1
 620012  Arizona Avenue  06:00 PM  3 19 vs 18Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I 5 vs.Rapids FC 02B - CL I2

Bracket - Sunday, September 20, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620026  Arizona Avenue  01:00 PM  1 15 vs 14IAFC 02 Boys Premier - CL I 2 vs.Hinesville Soccer Association - B19 - CL I0
 620032  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 110 vs 111LEGION FC 01/02 ELITE - CL I 6 vs.Georgia Revolution U19 Elite - CL I1

Bracket - Saturday, September 26, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620014  Arizona Avenue  08:30 AM  1 15 vs 12IAFC 02 Boys Premier - CL I 0 vs.All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I0
 620017  Rhodes Complex  02:00 PM  01 18 vs 110Rapids FC 02B - CL I 0 vs.LEGION FC 01/02 ELITE - CL I11
 620016  Morgan County Soccer Complex  03:00 PM  1 17 vs 111MAYSA 2002 Boys - CL I 3 vs.Georgia Revolution U19 Elite - CL I1

Bracket - Sunday, September 27, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620020  E.E. Robinson Park  03:30 PM  1 13 vs 15All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I 2 vs.IAFC 02 Boys Premier - CL I2

Bracket - Saturday, October 03, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620019  Gary Pirkle  06:45 PM  2 12 vs 16All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I 1 vs.MAYS Striker - B19U - Elite - CL I0

Bracket - Sunday, October 04, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620013  Hubert Park  11:00 AM  4 16 vs 11MAYS Striker - B19U - Elite - CL I 4 vs.AFC Lightning Landmark 02B - CL I1
 620021  New Hope Church Stockbridge  01:00 PM  1 111 vs 18Georgia Revolution U19 Elite - CL I 1 vs.Rapids FC 02B - CL I1

Bracket - Saturday, October 10, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620027  Arizona Avenue  01:00 PM  3 19 vs 111Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I 1 vs.Georgia Revolution U19 Elite - CL I2
 620024  Morgan County Soccer Complex  04:30 PM  1 17 vs 12MAYSA 2002 Boys - CL I 4 vs.All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I3

Bracket - Sunday, October 11, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 619989  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  9 110 vs 13LEGION FC 01/02 ELITE - CL I 2 vs.All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I1

Bracket - Saturday, October 17, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620029  E.E. Robinson Park  01:00 PM  1 12 vs 18All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I 1 vs.Rapids FC 02B - CL I2
 620031  FPCA Field  02:00 PM  1 14 vs 16Hinesville Soccer Association - B19 - CL I 1 vs.MAYS Striker - B19U - Elite - CL I4
 620028  McCurry Park  05:00 PM  24 11 vs 19AFC Lightning Landmark 02B - CL I 3 vs.Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I4
 620030  E.E. Robinson Park  05:00 PM  1 13 vs 17All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I 3 vs.MAYSA 2002 Boys - CL I3

Bracket - Sunday, October 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620018  McCurry Park  05:00 PM  24 11 vs 17AFC Lightning Landmark 02B - CL I 1 vs.MAYSA 2002 Boys - CL I3

Bracket - Saturday, October 24, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620035  Rhodes Complex  03:00 PM  01 18 vs 13Rapids FC 02B - CL I 1 vs.All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I7
 620034  Arizona Avenue  04:30 PM  2 19 vs 12Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I   vs.All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I 
 620037  Hubert Park  06:00 PM  4 16 vs 15MAYS Striker - B19U - Elite - CL I CS vs.IAFC 02 Boys Premier - CL ICS

Bracket - Sunday, October 25, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620022  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  9 110 vs 19LEGION FC 01/02 ELITE - CL I 1 vs.Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I3
 620003  FPCA Field  02:00 PM  1 14 vs 11Hinesville Soccer Association - B19 - CL I   vs.AFC Lightning Landmark 02B - CL I 

Bracket - Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620015  FPCA Field  07:00 AM  1 14 vs 13Hinesville Soccer Association - B19 - CL I   vs.All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I 
 620039  E.E. Robinson Park  12:00 PM  1 12 vs 110All-In FC Sugar Hill 02 Gold East - CL I   vs.LEGION FC 01/02 ELITE - CL I 
 620041  FPCA Field  02:00 PM  1 14 vs 18Hinesville Soccer Association - B19 - CL I   vs.Rapids FC 02B - CL I 
 620042  Arizona Avenue  04:00 PM  2 15 vs 17IAFC 02 Boys Premier - CL I   vs.MAYSA 2002 Boys - CL I 
 620038  McCurry Park  05:00 PM  23 11 vs 111AFC Lightning Landmark 02B - CL I   vs.Georgia Revolution U19 Elite - CL I 

Bracket - Sunday, November 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620036  FPCA Field  02:00 PM  1 14 vs 17Hinesville Soccer Association - B19 - CL I   vs.MAYSA 2002 Boys - CL I 
 620040  E.E. Robinson Park  04:15 PM  1 13 vs 19All-In FC Sugar Hill 02 Gold West - CL I   vs.Southside United-Soccer in the Streets - B19U - CL I 

Bracket - Saturday, November 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620010  MOBA Academy  03:00 PM  2 111 vs 16Georgia Revolution U19 Elite - CL I   vs.MAYS Striker - B19U - Elite - CL I 

Bracket - Sunday, November 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620006  Hubert Park  03:00 PM  4 16 vs 110MAYS Striker - B19U - Elite - CL I   vs.LEGION FC 01/02 ELITE - CL I 

Bracket - Saturday, November 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620033  CGSA - Warner Robins  11:00 PM  9 110 vs 11LEGION FC 01/02 ELITE - CL I   vs.AFC Lightning Landmark 02B - CL I 

Bracket - Sunday, November 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 620023  Rhodes Complex  01:00 PM  01 18 vs 11Rapids FC 02B - CL I   vs.AFC Lightning Landmark 02B - CL I